Regał do Twojego warsztatu

Regały warsztatowe (https://www.regaly.biz/pol_m_Regaly-metalowe-1731.html) to proste, wygodne i wysokiej jakości produkty składające się z regałów i półek. Regał to przestronna metalowa konstrukcja, która pozwala na uporządkowanie rzeczy, przedmiotów, narzędzi, tarcicy lub towarów w schludny i łatwo dostępny sposób.

Szerokie składowe półki pozwalają przechować dużo rzeczy lub narzędzi bez zajmowania dużej przestrzeni garażowej. Regały przemysłowe są dostarczane w płaskich opakowaniach, co ułatwia ich transport. Połączenia śrubowe ułatwiają montaż i demontaż produktu. Obciążenie półek i samej półki zależy od żeber usztywniających i wynosi zazwyczaj od 60 do 170 kg i od 500 do 750 kg.

Dzięki specjalnej konstrukcji słupków półki można zamocować na dowolnej wysokości. Regał warsztatowy idealnie pasuje do warsztatu, garażu, biura, archiwum lub magazynu.

Regał do warsztatu

Czy to stolarnia, ślusarnia czy warsztat maszynowy – wszystkie narzędzia znajdują swoje miejsce na specjalnych uchwytach, które można łatwo wsunąć w perforowany panel stalowy. Podstawowymi elementami są szyny ścienne i perforowane panele ścienne. Różne uchwyty na narzędzia, listwy na wiertła, plastikowe mini-skrzynki, listwy na narzędzia i półki można zamocować zgodnie z indywidualnymi życzeniami i w każdej chwili łatwo wymienić.

Rodzaje regałów dla ślusarzy i warsztatów stolarskich

  • Do części samochodowych;
  • Do pojemników plastikowych;
  • Do serwisu samochodowego;
  • Za dawanie;
  • Do warsztatu .

Jak kupować regały ?

W sklepach internetowych możesz kupić konstrukcje do przechowywania sprzętu, narzędzi, a także różnych maszyn ślusarskich. Tutaj kupujący mogą znaleźć produkty wysokiej jakości, wykonane w pełnej zgodności ze standardami branżowymi.

Nie zapominaj, że regały warsztatowe mają dość długą żywotność. Pokryte są farbą polimerową, która jest w stanie niezawodnie chronić konstrukcję przed uszkodzeniami korozyjnymi. Produkty zachowują swoje właściwości nawet w trudnych warunkach pracy. Konstrukcje mają znaczną nośność, są w stanie wytrzymać znaczne obciążenia. Konstrukcje umożliwiają przechowywanie specjalistycznego, ciężkiego sprzętu lub ponadgabarytowych narzędzi ślusarskich.

Dlaczego potrzebujesz regału w warsztacie?

W większości przypadków warsztat to dość ograniczona przestrzeń, wyposażona w stoły warsztatowe, półki i różne urządzenia pomocnicze i narzędzia. Znalezienie miejsca do przechowywania sprzętu lub sprzętu roboczego jest dość trudne. Metalowy stojak pozwoli ci poradzić sobie z tym zadaniem. Jego stosowanie pomoże Ci uzyskać wiele korzyści:

  • Możliwość uporządkowanego przechowywania instrumentu.
  • Nie musisz już przechowywać sprzętu, kluczy ani specjalistycznych urządzeń na stole warsztatowym. Pojawi się do tego specjalnie wyznaczone miejsce.
  • Konstrukcja ma niewielkie wymiary, idealnie wpasuje się nawet w skromne, dość kompaktowe pomieszczenie.